MOBİLYA VE AHŞAP KORUMA ÜRÜNLERİ BAKIM YAĞLARI PARKE CİLALARI

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

6100 Osmo 2K Holz-Öl Farblos-Şeffaf 0,375 Ml

İç Mekan Kullanımı İçin Güvenilir Koruma

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür

2.515,28 Kdv Dahil
Havale ile %2 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
76,21 $ 70,00
           
Ürün Kodu 1584431056
Ürün Durumu YENİ
Son 3 Ürün
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

Osmo 2K Holz-ÖL
İç mekan kullanımı için güvenilir koruma

KAT SAYISI
Bir kat yeterli!


Osmo 2K Holz-ÖL – tek uygulama ile solvent içermeyen yüzey koruması

Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG, sertifikalı sağlıklı yaşam ve sürdürülebilirlik anlamına gelir. Yeni 2K Wood Oil ile şirket, iç mekan kullanımı için ilk tek katmanlı, solventsiz 2 bileşenli yağını piyasaya sürüyor. Böylece Osmo, optimum ahşap koruma ve buna bağlı olarak doğal malzemenin uzun vadeli değerini koruma uzmanı olarak yetkinliğini daha da genişletiyor.

Sağlıklı yaşam yüzeyleri için

Düşük emisyonlu ve çevre dostu malzemeler iç tasarımda hala çok popüler: 2021'de de insanlar kendi dört duvarları içinde çok zaman geçirecek ve bunları yenileme için kullanacak. Evin sağlığı bu konuda önemli bir rol oynar. Doğal malzeme ahşap hala yüksek talep görüyor. Doğal yağ bazlı solvent içermeyen 2 bileşenli yağ, ahşap yüzeyi korur ve sağlığa zararsızdır. Açık gözenekli ve çok dirençli bir yüzey oluşturur - ahşap nemi emmeye ve salmaya devam edebilir - bu da iç mekan iklimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ürün, DIN 18356'ya göre tüm parke ve ahşap zeminler ile mobilya yüzeyleri için uygundur. Ayrıca içerik bakımından zengin hemen hemen tüm ahşap türleri için kullanılabilir.


Profesyonel sonuçlar için güçlü ürün

Ekonomik işleme, kullanıcı için gerçek bir rekabet avantajı anlamına gelir. Osmo'nun 2K ahşap yağı burada da ikna edicidir: tek bir uygulama kalıcı olarak güzel ve dayanıklı bir yüzey oluşturur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde 40 ila 50 metrekarelik bir alan sadece bir litre 2K ahşap yağı ile tedavi edilebilir. Başka bir artı nokta: Yenilikçi bir bağlayıcı madde teknolojisi sayesinde, emisyon testi yapılmış yüzey sadece bir gün sonra tamamen doldurulabilir. Hızlı kuruma süresi ve bakımı kolay, tehlikesiz yüzeyi sayesinde 2K ahşap yağı kreşler, anaokulları, okullar, kantinler ve diğer halka açık alanlar gibi nesne alanı için idealdir. 2K ahşap yağı, daha küçük alanların tedavisi için de idealdir. Gerekirse istenilen miktar kolayca karıştırılabilir. Çünkü kabı bir arada tutan şeffaf plastik kapak, takılan ölçü birimi sayesinde aynı zamanda bir ölçü yardımcısı işlevi de görür. Bu sayede ya sertleştirici tamamen kutuya dökülerek miktarın tamamı hazırlanabilir ya da - kapak yardımıyla - tam bir kısmi miktar hazırlanabilir. Her iki bileşeni de dikkatlice karıştırdıktan sonra boya kullanıma hazırdır. Karışım ömrü üç ila dört saattir. Ürün çift bıçaklı spatula, profesyonel spatula veya mikrofiber rulo ile uygulanır ve daha sonra ped makinesi veya HandXcenter ile çalışılır.

 

 

509

#remmers #astar #boya #loba #tikkurila #baufix #owatrol #marin #aquacool